O nás

Představujeme Vám nový projekt rodinné firmy GSP SIGN & DESIGN s.r.o. , kde na trh uvádíme unikátní ETUE na mince, medailony a české dukáty.

Počátky firmy se datují od prosince roku 1989, kdy vznikla firma GSP - Přemysl Hrůza a jejím oborem byl tisk formou sítotisku a výroba reklamy. V roce 2002 vzniká právnická firma GSP SIGN & DESIGN s.r.o., která postupně převzala aktivity původní firmy.

V roce 2007 jsme v bývalém vojenském areálu po sovětské armádě postavili naši novou halu. 

Jsme hrdi na to, že jsme jako firma nikdy nežádali o dotace a veškeré finanční prostředky, počínaje nákupem strojů a potřebného vybavení a konče největší investicí firmy - výstavba haly, financovali z vlastních prostředků a pomocí bankovního úvěru.

Byla to velice zvláštní doba, kdy v roce 2008 začala finanční krize a nás tížil ohromný úvěr. Ale zvládli jsme to a stále jsme tu. Krizi jsme překonali a v roce 2015 přistavěli novou skladovou halu. Výrobní prostory nové haly nám po 8. letech přestaly stačit.

V roce 2018 jsme pořídili novou lakovací kabinu na mokré lakování.     

Věříme, že se společnost nenechá pokořit současnou Covid - krizí a společně ustojíme stávající situaci s použitím zdravého rozumu.  

 

 

Administrační a výrobní prostoty firmy GSP SIGN & DESIGN.